Založ si blog

hľadám sa

Dnes teda o mne.

Som obyčajné 15-ročné dievča.

Aj keď neviem,či je dobré tu písať svoj vek,lebo ako sa mi potvrdilo: skôr sa podarí rozbiť atóm,ako predsudky.

Chodím do deviateho ročníka na základnej škole,a vôbec neviem,kam ďalej.

Ale tak tú moju typickú nerozhodnosť mám vo svojom znamení Váh. Moji rodičia by Vám o tom vedeli rozprávať…..Táto vlastnosť u mňa nevedie.Napríklad v kníkupectve stojím pri dvoch knihách kľudne aj 30 minút,lebo proste neviem ktorú si mám vziať,donekonečna prehodnocujem,ktorá by bola lepšia.

A tým sa dostávame k mojim záľubám.Milujem knihy.Ak ma nejaká pohltí,každú voľnú chvíľku trávim jej čítaním.Proste dokedy ju nedočítam,neodtrhnem sa od nej.Možno niekoho sklamem,no klasicky k môjmu veku čítam najčastejšie dievčenské romány.Sem tam sa mi pripletie do rúk detektívka.

A veľmi rada pečiem.Je to pre mňa sčasti adrenalínový zážitok,od chystania cesta až po (väčšinou) voňavý koláč na taniery. Nezabudla som tam niečo pridať?Bude dopečený? Aká bude jeho výsledná chuť? a tak ďalej,a tak ďalej.Skvelo sa pri tom odreagujem.

Fotenie.To nemôžem nespomenúť.S kamarátkou sme s tým dosť pohltené a rady sa chodíme chodiť hlavne do prírody.To sú také tie ,,umeleckejšie fotky“.Zas ale nie sme žiadne profesionálky,to vôbec.Môj foťák s odtrhnutým krytom by Vás o tom presvedčil.Ale dokedy fotí,tak to neriešim.No rada fotím aj oslavy a iné rodinné podujatia.Milujem zvečňovať okamihy.

A takto by som Vám tu mohla písať ešte na desiatky stránok.

Pravdou však je,že stále sa hľadám.Často tápem a blúdim vo svojich pocitoch,náladách,myšlienkach…ale tak to má byť.V mojom veku nič nezvyčajné.

Musím povedať,že ma to baví.Snažím sa prekonávať.Snažím vyjsť zo svojej komfortnej zóny.Nič prevratné,len to,že sa niekomu prihovorím prvá alebo prekonám sa a najprv poumývam tú dlážku,až potom si ľahnem ,ma posúva vpred.No snažím sa.To je podľa mňa základ.A tak blúdim ako ryba v mori.Chcem sa naučiť tancovať,chcem napísať knihu,chcem sa pozrieť do Amsterdamu,chcem…….

knižné poklady

26.01.2018

[caption id="attachment_21" align="alignnone" width="300"] Je dobré si zušľachťovať dušu kúzlom písaného slova.[/caption] Knihy.Odpradávna nás sprevádzajú svetom a ukrývajú v sebe poklad.Poklad,ktorý viac »

Prestupujeme na vlak 2018!

01.01.2018

Prestúpili sme na vlak s názvom 2018,v ktorom sa budeme viezť 365 dní. Tak nech je na tejto jazde čo najmenej závad,nepriaznivých podmienok a hrbolcov. Samozrejme,musia nastať aj nejaké zádrhy viac »

Atmosféra Vianoc

22.12.2017

Tento rok som sa nevedela nejako vžiť do tej atmosféry Vianoc.Vianočné piesne,oblečenie,vešanie svetielok,pečenie majú niečo do seba,ale stále to nebolo ono. V posledný školský predvianočný viac »

utečenci, migranti, Grécko, Afganistan

Európska komisia a OECD uverejnili príručku o migrantoch

21.04.2018 22:54

Príručka identifikuje hlavné výzvy súvisiace s integráciou migrantov a stanovuje konkrétne politické odporúčania na ich riešenie.

Barbara Bushová

S Barbarou Bushovou sa prišli rozlúčiť štyria bývalí prezidenti

21.04.2018 22:52

Približne 1500 hostí vrátane štyroch bývalých prezidentov sa prišlo v sobotu naposledy rozlúčiť s bývalou prvou dámou USA Barbarou Bushovou, ktorá zomrela v utorok vo veku 92 rokov.

urad prace, Vazovova

Zamestnávateľom sa nechce zverejňovať platy

21.04.2018 20:43

Už pred pracovným pohovorom bude uchádzač vedieť, minimálne koľko môže zarobiť.

Izrael, vlajka,

Únia vyzvala Izrael, aby nepoužíval smrtiacu silu proti Palestínčanom

21.04.2018 20:36

Reagovala tak na piatkovú smrť štyroch mladých Palestínčanov.

pavucina

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 3178x
Priemerná čítanosť článkov: 530x

Autor blogu

Kategórie